Kötü Alışkanlıklardan Kurtulamayınca Ne Yapmalı?

“Kötü Alışkanlıklardan Kurtulamayınca Ne Yapmalı?” kitabı türlü türlü alışkanlıklardan kurtulmak için anahtarlar sağlıyor.

İlgi çekici benzetmeler, canlı çizimler ve adım adım sunulan açıklamalar çocuklara tırnak yemeden, parmak emmeye, giysi çiğnemeye, saçla oynamaya kadar birçok farklı alışkanlığı hedef alan alışkanlık kovucu taktikler öğretiliyor.

Bu interaktif rehber kitap, çocuklaın kendilerini özgürleştirmeleri için eğitim, motivasyon ve güç veren mükemmel bir kaynak.

 

MERHABA BEBEK

Bebeğin hayata iyi bir başlangıç yapabilmesi için bilinmesi gereken her şey bu kitapta!

Bebeğin hızlı bir gelişim sürecinden geçtiği yaşamın ilk yılı, ebeveyn-bebek arasında sağlıklı bir bağın kurulması ve bebeğin yaşama iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak için muhteşem bir fırsattır.

Merhaba Bebek, bu süreçte yeni anne baba olanların doğru adımlar atabilmesine yardımcı olmak için hazırlandı. Kitap, “Bebeklik döneminde iyi bir ebeveyn nasıl olunur?” sorusunu tüm ayrıntılarıyla yanıtlarken, içeriğindeki bebek gelişimi ve bebek bakımı bilgileriyle ebeveynlik konusunda özgüven duygusu kazandırmayı da amaçlıyor.

Sinem Olcay Kademoğlu, ebeveynliğe geçişte yaşanabilecek heyecan ve kaygılarla başa çıkma, eşler arası ilişkiyi bebekten sonra da olumlu şekilde sürdürme, bebekli kariyer sürecini dengeleme gibi yeni anne baba olanlar açısından zorlu olabilecek psikolojik süreçleri de çözmenin yollarını gösteriyor.